Apie mus

Rankų šešėlių teatras ,,Budrugana Lietuva’’ – tai profesionalių aktorių trupė suburta rašytojo, režisieriaus Vytauto V. Landsbergio 2014 metais, ir oficialiai gyvuojanti, bei vykdanti teatrines veiklas, projektus ir edukacijas nuo 2017 metų.
Nuo 2015m. iki 2017m.- teatro aktoriai stažavosi Sakartvele, Tbilisyje, kur įgijo unikalią rankų šešėlių teatro techniką vieninteliame rankų šešėlių teatre ,,Budrugana Gagra”. Teatro režisierius, pradininkas, bei įkūrėjas, žymus Sakartvelo kino ir teatro aktorius, prof. Gela Kandelaki.
Ši unikali teatro forma gyvuoja tik Sakartvele nuo 1982 metų, vieninteliame pasaulyje, rankų šešėlių teatre „Budrugana Gagra“ o nuo 2017 m. gegužės 27 dienos ir Lietuvoje įkurtame profesionaliame teatre „Budrugana Lietuva“.